Αποθηκάριος – G.A.I. PAPANICOLAOU BLINDS LTD

Full Time
  • Post Date: July 2, 2020
  • Location cyprus, nicosia
  • Gender Male
  • Industry for the position Warehousing
  • Contact Person ANDREAS ANDREOU
  • Company G.A.I. PAPANICOLAOU BLINDS LTD

Η εταιρεία G.A.I. Papanicolaou Blinds Ltd ζητά να προσλάβει άτομο για την στελέχωση της θέσης του Αποθηκάριου

Ρόλος:

Διασφάλιση της έγκαιρης παροχής πρώτων υλών στην παραγωγή μέσω του συνεχή ελέγχου του επιπέδου των αποθεμάτων και την καταχώρηση παραγγελιών στο σωστό χρόνο. Επίσης απαραίτητη είναι η διατήρηση της αποθήκης σε τάξη μέσω της φυσικής τοποθέτησης των πρώτων υλών στον ενδεδειγμένο χώρο φύλαξης με τον ενδεδειγμένο τρόπο.

Καθήκοντα:

  • Έλεγχος επιπέδου αποθεμάτων και διασφάλιση ότι τα αποθέματα δεν είναι κάτω του επιτρεπτού ελάχιστου ορίου
  • Έλεγχος υποβληθέντων παραγγελιών λιανικής και χονδρικής πώλησης και έγκαιρη ενημέρωση για τυχόν ελλείψεις
  • Τακτικός φυσικός έλεγχος αποθεμάτων και ενημέρωση του ηλεκτρονικού συστήματος
  • Υποβολή παραγγελιών πρώτων υλών
  • Οργάνωση αποθήκης
  • Έλεγχος και παραλαβή πρώτων υλών
  • Μεταφορά πρώτων υλών στην παραγωγή
  • Ανάπτυξη και βελτίωση διαδικασιών για την καλύτερη λειτουργία της αποθήκης