Αποθηκάριοι

Job Overview

  • Qualifications Certificate
  • Position Officer
  • Industry Retail stores

Η εταιρεία Superhome Center (DIY) Ltd, μέλος του Ομίλου CTC, που δραστηριοποιείται στον τομέα του DIY με 6 συνολικά πολυκαταστήματα Παγκύπρια, ζητά να προσλάβει Αποθηκάριους για όλες τις επαρχίες.

    Ευθύνες και καθήκοντα:

  • Φόρτωση/ εκφόρτωση εμπορευμάτων από το όχημα του προμηθευτή με τη χρήση βοηθητικών μηχανημάτων και εξοπλισμού και σύμφωνα με τους κανονισμούς και τις διαδικασίες του καταστήματος
  • Τακτοποίηση και αποθήκευση εμπορευμάτων
  • Μεταφορά των εμπορευμάτων από την αποθήκη στο κατάστημα και αντίστροφα
  • Καθαριότητα του χώρου της αποθήκης
  • Μετακίνηση κενών χαρτοκιβωτίων από το κατάστημα
  • Φόρτωση εμπορευμάτων στο αυτοκίνητο του πελάτη
  • Ετοιμασία παραγγελιών για παράδοση σε πελάτες
  • Άλλες εργασίες αποθήκης