Άνοιγμα Νέων Θέσεων – Λεμεσός, Λάρνακα και Πάφος

  • Location cyprus, limassol
  • Experience Fresh
  • Position Others
  • Industry for the position Marketing and Advertising
  • Contact Person Christos Mathaiou
  • Company RnR Marketing Ltd
Job Description

Άνοιγμα Νέων Θέσεων – Λεμεσός, Λάρνακα και Πάφος .

Η ανάπτυξη του στελεχικού δυναμικού της RnR Marketing σας εξασφαλίζει ευκαιρίες εργασίας, ανέλιξης, συνεχή ανάπτυξη σε ένα πολύ ευχάριστο και φιλικό περιβάλλον με εκπαίδευση πάνω σε courses του κλάδου μας με την αντίστοιχη πιστοποίηση στα 3 επιπεδα που υπάρχουν (Sales – Coaching&Mentoring – Management).

Περιγραφή

Αρμοδιότητες:

  • Διαφήμιση και προώθηση μεγάλων brands
  • Εξυπηρέτηση πελατών & υποστήριξη πωλήσεων
  • Αύξηση πωλήσεων και επίτευξη στόχου
  • Συντονισμός ενεργειών για την -Εκπαίδευση ανθρωπίνου δυναμικού
  • Eπιτυχή εφαρμογή του στρατηγικού πλάνου ανάπτυξης

Τι ζητάμε:

  • Δυναμικούς χαρακτήρες
  • Ικανότητες διαπραγματεύσεων
  • Εύκολα εκπαιδεύσιμα άτομα
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Στοιχεία προσωπικότητας: ευγένεια, χαμόγελο, προθυμία, επικοινωνιακός, οργανωτικός, υπομονή, επιμονή
  • Δεν ζητάμε προϋπηρεσία

Τι προσφέρουμε :

  • Συνεχείς ευκαιρίες εκπαίδευσης σε τεχνικές πωλήσεων, μάρκετινγκ , επικοινωνίας
  • Ανάπτυξη και βελτίωση αυτοπεποίθηση ηγετικών ικανοτήτων
  • Δυνατότητα και προοπτικές εξέλιξης σε ένα σύγχρονο και ανταγωνιστικό περιβάλλον
  • Τη δυνατότητα να αποκτήσεις εμπειρία και γνώση της αγοράς μέσα σε ένα περιβάλλον ευρωπαϊκών προδιαγραφών
  • Μόνιμη συνεργασία
  • Πλήρες πακέτο αμοιβών.
  • Extra bonus επίτευξης στόχου.
  • Ταξίδια και meetings εκπαίδευσης εντός και εκτός Κύπρου για τους διακριθέντες νέους και παλιούς συνεργάτες

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο email [email protected] , αναφέροντας τη θέση εργασίας που τους ενδιαφέρει.

Οι υποψήφιοι που θα επιλεγούν, θα ενημερωθούν τηλεφωνικώς.