Αγγελία για Πρόσληψη Υπεύθυνο/η Πωλήσεων

Full Time
  • Post Date: February 11, 2019
  • Apply Before: March 11, 2019
  • Location cyprus, larnaca
  • Industry for the position Restaurants / Cafes
  • Company Blue Island Plc

Η εταιρεία Blue Island Plc, που δραστηριοποιείται στην παραγωγή και εμπορία φρέσκου ψαριού, ενδιαφέρεται να προσλάβει Υπεύθυνο Πωλήσεων στην ψαραγορά της στη Λάρνακα.

Καθήκοντα:

  • Καθημερινή εξυπηρέτηση πελατών – Εστιατόρια, Ξενοδοχεία, Horeca και Λιανικές πωλήσεις.
  • Ανάπτυξη κι εξεύρεση νέου πελατολογίου.
  • Διαχείριση του καταστήματος και του προσωπικού της ψαραγοράς.
  • Διαχείριση των αποθεμάτων.
  • Εισπράξεις με βάση τη πιστωτική πολιτική.

Προσόντα:

  • Ομαδικό πνεύμα κι ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση χειρισμού υπολογιστή.
  • Άδεια οδήγησης.

Η προϋπηρεσία σε παρεμφερές αντικείμενο θεωρείται απαραίτητο προσόν.

Ελκυστικό πακέτο αποδοχών με ταμείο προνοίας, τιμαριθμική αναπροσαρμογή και 13ο μισθό.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο [email protected] ή στο φαξ 22 513 553.

Για περισσότερες πληροφορίες τηλεφωνήστε στο 22 515 763.