Οδηγός Φορτηγού

Full Time
  • Post Date: September 22, 2020
  • Location cyprus, nicosia
  • Experience 1 Year
  • Company POP LIFE SUPERMARKETS LTD

Η POP LIFE SUPERMARKETS ζητά να προσλάβει Οδηγό με επαγγελματική άδεια φορτηγού κατηγορίας Γ (C) με έδρα την Λευκωσία.

Απαραίτητα Προσόντα:

Επαγγελματική άδεια κατηγορίας  Γ (C)

2 χρόνια εμπειρία σε αντίστοιχη θέση

Πολύ καλή γνώση Ελληνικής γλώσσας

Υπευθυνότητα και επαγγελματισμός

Καθήκοντα:

Τροφοδοσία των καταστημάτων της εταιρείας από την κεντρική αποθήκη

Παραλαβές εμπορευμάτων από συνεργάτες

Η πιο πάνω θέση εργασίας είναι 6ήμερη (Δευτέρα-Σάββατο), με το Σάββατο να είναι μισή εργάσιμη μέρα.

Παρακαλούμε όπως όσοι ενδιαφέρονται αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected] ή συμπληρώσουν αίτηση εργασίας σε ένα από τα καταστήματά μας.

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Drivers, jobs.