Λειτουργός Πωλήσεων – Pergamos Cosmopolitan Living, Λευκωσία

Full Time
  • Post Date: June 1, 2021
  • Apply Before: July 1, 2021
  • Location cyprus, nicosia
  • Industry for the position Retail stores
  • Company Pantelis Katelaris & Co Ltd

Η εταιρεία Pergamos Cosmopolitan Living δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη Λειτουργού Πωλήσεων για το κατάστημά της στην Λευκωσία στο Τμήμα Επίπλων και Διακόσμησης σπιτιού.

Απαιτούμενα προσόντα

•Απόφοιτη/ος δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης

•Άριστη γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και MS Office

•Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας, γραπτή και προφορική

•Ικανότητες αποτελεσματικής διαπροσωπικής επικοινωνίας

•Οργανωτικές ικανότητες με ευχάριστη προσωπικότητα και δημιουργικότητα

•Δεξιοτεχνία και πάθος για την διακόσμηση

•Ακεραιότητα χαρακτήρα

•Υπευθυνότητα, ακρίβεια, προσοχή στην λεπτομέρεια, πρωτοβουλία, ανάληψη ευθυνών και εργατικότητα.

•Προϋπηρεσία στις πωλήσεις θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

•Γνώσεις AutoCad και Interior Design θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα

•Ανάπτυξη των πωλήσεων

•Άριστη εξυπηρέτηση των πελατών

•Άμεση επαφή με πελάτες και ανάπτυξη διαπροσωπικών σχέσεων

•Οργάνωση και συντονισμός ενεργειών marketing

•Καταχώρηση και διαχείριση παραγγελιών

Η εταιρεία προσφέρει

•Προοπτικές προσωπικής ανάπτυξης και επαγγελματικής εξέλιξης

•Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον

•Ωράριο 38 ώρες την εβδομάδα: Δευτέρα – Σάββατο (Σάββατο μέχρι 15:00, Τετάρτη full day off)

•Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας.

Για αιτήσεις παρακαλώ αποστείλετε το βιογραφικό σας στο Email : [email protected] ή στο FAX: 22350757.

Παρακαλώ πολύ όπως αναφέρετε την θέση για την οποία υποβάλλετε την αίτηση σας, “Λειτουργός Πωλήσεων Pergamos Cosmopolitan Living – Λευκωσία”.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

311195

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Retail sales, jobs.