ΔΙΑΝΟΜEΑΣ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ/ΒΟΗΘΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ – Ifantis Cyprus Food Limited

Full Time
  • Post Date: May 20, 2021
  • Apply Before: June 20, 2021
  • Location cyprus, nicosia
  • Experience 1 Year
  • Position Others
  • Offered Salary €15,000 - €20,000
  • Gender Male
  • Industry for the position Food & Beverages
  • Contact Person Christos Michael
  • Company Ifantis Cyprus Food Limited

Η εταιρεία Ifantis Cyprus Food Ltd λόγο επέκτασης των εργασιών της ζητά να προσλάβει ένα άτομο για καθήκοντα διανομέα και βοηθό αποθήκης.

Καθήκοντα & Ευθύνες:

– Φόρτωση, εκφόρτωση και έλεγχος προϊόντων

– Παράδοση εμπορευμάτων στους πελάτες

– Υπέυθυνος για την συλλογή και την διακίνηση των προϊόντων στον χώρο αποθήκης και διαχείρση του τομέα ευθυνης σου.

Προσόντα & Ικανότητες:

-Επαγγελματική άδεια φορτηγού αυτοκινήτου κατηγορίας C1 & C

-Προηγούμενη υπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

-Γνώση Ελληνικής Γλώσσας

-Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης χρόνου

-Πελατοκεντρική προσέγγιση

– Καλή επικοινωνία & συνεργασία

– Ομαδικό Πνεύμα

Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενοι που τηρούν τα παραπάνω, καλούνται να υποβάλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected]

Καθαρές Απολαβές, μέχρι € 16,5 χιλιάδες αναλόγως προσόντων

308907

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Delivery Drivers, jobs.