EPW Europe Private Wealth Ltd

Follow

This company has no active jobs

Company Information

About Us

Καθήκοντα εργασίας:

  • ● Άνοιγμα/ κλείσιμο καταστήματος
  • ● Εξυπηρέτηση Πελατών
  • ● Διαχείριση ταμείου
  • ● Διαχείριση τηλεφωνικών παραγγελιών και επικοινωνία με το τμήμα παραγωγής
  • ● Προετοιμασία παραγγελιών
  • ● Διατήρηση σωστής εμφάνισης καταστήματος

Απαιτούμενα Προσόντα:

·            Απόφοιτος/ηδευτεροβάθμιας εκπαίδευσης

·          Προηγούμενηπείρα σε εξυπηρέτηση πελατών σε ζαχαροπλαστείο ή αρτοποιείο θα θεωρηθεί ωςπλεονέκτημα

·            ● Επαγγελματικήσυμπεριφορά

·             Ευχάριστηπροσωπικότητα, ταχύτητα και συνέπεια

·             Καλή γνώση τηςΑγγλικής και Ελληνικής γλώσσας είναι απαραίτητη

Ωράριο εργασίας:

Πλήρης Απασχόληση με βάρδιες.

Παροχές:

Αξιοκρατικό και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας  με ικανοποιητικούς όρους εργασίας.

Οιενδιαφερόμενοι παρακαλούνται, όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στηνηλεκτρονική διεύθυνση mpapadakis@epw.com.cy το αργότερο μέχρι τις 7 Ιουλίου 2021. Παρακαλώ σημειώστε ότι θα επικοινωνήσουμε με όσους υποψήφιους πληρούν τα πιο πάνω προσόντα για διευθέτηση συνέντευξης.

Contact Us