ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΓΕΩΠΟΝΟΙ – PREMIER SHUKUROGLOU CYPRUS LTD

Ανεβάστε το βιογραφικό σαςΤΩΡΑ!
Ενημερωθείτε για τις καλύτερες θέσεις εργασίας στην Κύπρο
Μόνιμη
  • Ημερομηνία Δημοσίευσης: 7 Ιανουαρίου, 2021
  • Υποβολή αιτήσεων μέχρι: 7 Φεβρουαρίου, 2021
  • Τοποθεσία cyprus, nicosia
  • Experience 4 Years
  • Position Others
  • Qualification Diploma
  • Gender Both
  • Industry for the position Environmental Services
  • Εταιρεία PREMIER SHUKUROGLOU CYPRUS LTD
Περιγραφή θέσης εργασίας

Η εταιρεία Premier Shukuroglou Cyprus είναι πρωτοπόρα Κυπριακή εταιρεία στον τομέα των Φυτοπροστατευτικών προϊόντων, λιπασμάτων, σπόρων και άλλων γεωργικών χρειωδών. Για το τμήμα πωλήσεων, ζητούνται γεωπόνοι για τις επαρχίες Αμμοχώστου, Λάρνακας και Πάφου με τα ακόλουθα προσόντα:

  • Πτυχίο ανώτατης σχολής στην Γεωπονία και κάτοχος Αδείας Σύμβουλου Φυτοπροστασίας.
  • Πείρα τουλάχιστον 4 χρόνων στις πωλήσεις φυτοπροστατευτικών προϊόντων.
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας, προφορικής και γραπτής.
  • Πολύ καλή γνώση εφαρμογών Windows.

ΚΑΘΗΚΟΝΤΑ

  • Προώθηση των εργασιών στη βάση στόχων.
  • Αξιόπιστη τεχνική υποστήριξη στους πελάτες

Πακέτο απολαβών αναλόγως πείρας και προσόντων

Γραπτές αιτήσεις με πλήρες βιογραφικό στο [email protected] τηλ.22815364, αναφέροντας την επαρχία ενδιαφέροντος

279495

Αναζητάς τη νέα σου θέση εργασίας στην Κύπρο; Ανακάλυψε περισσότερες θέσεις εργασίας των κατηγοριών Γεωργοί / Γεωπόνοι, και ξεκίνα σήμερα τη νέα σου καριέρα!