ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΓΕΩΠΟΝΟΣ – PREMIER SHUKUROGLOU CYPRUS LTD

Ανεβάστε το βιογραφικό σαςΤΩΡΑ!
Ενημερωθείτε για τις καλύτερες θέσεις εργασίας στην Κύπρο
Πλήρης Απασχόληση
  • Ημερομηνία Δημοσίευσης: 13 Απριλίου, 2021
  • Υποβολή αιτήσεων μέχρι: 13 Μαΐου, 2021
  • Τοποθεσία cyprus, famagusta
  • Experience 4 Years
  • Position Others
  • Qualification Certificate
  • Offered Salary 0 - €15,000
  • Gender Both
  • Industry for the position Environmental Services
  • Εταιρεία PREMIER SHUKUROGLOU CYPRUS LTD
Περιγραφή θέσης εργασίας

Η εταιρεία Premier Shukuroglou Cyprus πρωτοπόρα Κυπριακή εταιρεία στον τομέα των Φυτοπροστατευτικών προϊόντων, λιπασμάτων, σπόρων και άλλων γεωργικών χρειωδών, ζητά γεωπόνο για την περιοχή Αμμοχώστου με τα ακόλουθα προσόντα:

• Πτυχίο ανώτατης σχολής στην Γεωπονία και κάτοχος Αδείας Σύμβουλου Φυτοπροστασίας.

• Πείρα τουλάχιστον 4 χρόνων στις πωλήσεις φυτοπροστατευτικών προϊόντων.

• Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας, προφορικής και γραπτής.

• Πολύ καλή γνώση εφαρμογών Windows.

ΚΑΘΗΚΟΝΤΑ

• Προώθηση των εργασιών στη βάση στόχων.

• Αξιόπιστη τεχνική υποστήριξη στους πελάτες

Πακέτο απολαβών αναλόγως πείρας και προσόντων

Γραπτές αιτήσεις με πλήρες βιογραφικό στο [email protected], Tηλ.22815353

303733

Αναζητάς τη νέα σου θέση εργασίας στην Κύπρο; Ανακάλυψε περισσότερες θέσεις εργασίας των κατηγοριών Γεωργοί / Γεωπόνοι, και ξεκίνα σήμερα τη νέα σου καριέρα!