ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ – ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΚΩΣΤΑ ΠΑΠΑΕΛΛΗΝΑ

Ανεβάστε το βιογραφικό σαςΤΩΡΑ!
Ενημερωθείτε για τις καλύτερες θέσεις εργασίας στην Κύπρο
Πλήρης Απασχόληση
  • Ημερομηνία Δημοσίευσης: 29 Μαρτίου, 2021
  • Υποβολή αιτήσεων μέχρι: 29 Απριλίου, 2021
  • Τοποθεσία cyprus, nicosia
  • Industry for the position Pharmaceuticals
  • Contact Person MARGARITA ANASTASIOU
  • Εταιρεία ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΚΩΣΤΑ ΠΑΠΑΕΛΛΗΝΑ
Περιγραφή θέσης εργασίας

Η Εταιρεία «Φαρμακεία Παπαέλληνα Λτδ» ζητά Βοηθό Φαρμακοποιού για εργασία σε φαρμακείο στην επαρχία Λευκωσίας.

Απαραίτητα Προσόντα

– Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.

– Πολύ καλή γνώση Η/Υ.

– Ευχάριστη προσωπικότητα με ευφράδεια λόγου και ικανότητα επικοινωνίας.

– Ακεραιότητα χαρακτήρα, επαγγελματισμός, ικανότητα οργάνωσης.

– Προηγούμενη πείρα στο συγκεκριμένο τομέα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

– Δίπλωμα Βοηθού Φαρμακείου ή παρεμφερούς κλάδου θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Καθήκοντα

– Εξυπηρέτηση πελατών και παροχή συμβουλών.

– Υπεύθυνος/νή γενικά για την ομαλή λειτουργία του Φαρμακείου.

Όλοι οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους σημείωμα στο Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού, στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected]

αναφέροντας την θέση εργασίας για την οποία ενδιαφέρεστε.

Όλες οι αιτήσεις θα είναι άκρως εμπιστευτικές.

300987

Αναζητάς τη νέα σου θέση εργασίας στην Κύπρο; Ανακάλυψε περισσότερες θέσεις εργασίας των κατηγοριών Εξυπηρέτηση Πελατών, και ξεκίνα σήμερα τη νέα σου καριέρα!