Θέση Τοπογράφου Μηχανικού Εργοταξίου

Ανεβάστε το βιογραφικό σαςΤΩΡΑ!
Ενημερωθείτε για τις καλύτερες θέσεις εργασίας στην Κύπρο
Εθελοντική
  • Ημερομηνία Δημοσίευσης: 25 Σεπτεμβρίου, 2019
  • Τοποθεσία cyprus, limassol
  • Experience Fresh
  • Position Others
  • Qualification Bachelor Degree
  • Gender Both
  • Εταιρεία Andreas Yiannakas
Περιγραφή θέσης εργασίας

Η εταιρεία Topomaster   λόγω ανάληψης νέων έργων στην Λεμεσό , δέχεται αιτήσεις για άμεση πλήρωση της πιο κάτω θέσης:

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΕΡΓΟΤΑΞΙΟΥ

Καθήκοντα:

  • Κατακευαστικές Χαραξεις έργων
  • Τοπογραφικές αποτυπώσεις και οριοθετήσεις
  • Συλλογή, επεξεργασία και παρουσίαση στοιχείων του χώρου
  • Αποτυπώσεις οδικών δικτύων

Προσόντα:

  • Πτυχίο Τοπογράφου Μηχανικού
  • Μέλος Ε.Τ.Ε.Κ. ή Τ.Ε.Ε.

Δεξιότητες:

  • Μεθοδικότητα, ακρίβεια και υπευθυνότητα
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία και συνεργασία με άλλους μηχανικούς, τεχνικούς και συνεργεία.
  • Γνώση τοπογραφικών οργάνων
  • Αρίστη γνώση MS Office
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας, γραπτής και προφορικής
  • Τήρηση προθεσμιών
  • Οργανωτικότητα, ικανότητα διαχείρισης πολλών εργασιών και υποστήριξη άλλων μελών της ομάδας

Όλοι οι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν εντιμότητα και ευθύτητα χαρακτήρα.

ΠΡΟΣΦΕΡΟΝΤΑΙ:

1.    Ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας
2.    Εξαιρετικές συνθήκες εργασίας σε επαγγελματικό περιβάλλον
3.    Δυνατότητα ανέλιξης

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής διαχείρισης και θα απαντηθούν όσες πληρούν τα στοιχεία. Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση  [email protected], αναφέροντας την θέση για την οποία ενδιαφέρονται.

Αναζητάς τη νέα σου θέση εργασίας στην Κύπρο; Ανακάλυψε περισσότερες θέσεις εργασίας των κατηγοριών Πολιτικοί μηχανικοί, και ξεκίνα σήμερα τη νέα σου καριέρα!