Τεχνικός-κινητών- smartphone Παραλίμνι – Λάρνακα – FIX2GO LTD

Ανεβάστε το βιογραφικό σαςΤΩΡΑ!
Ενημερωθείτε για τις καλύτερες θέσεις εργασίας στην Κύπρο
Μόνιμη
  • Ημερομηνία Δημοσίευσης: 23 Νοεμβρίου, 2020
  • Υποβολή αιτήσεων μέχρι: 9 Δεκεμβρίου, 2020
  • Τοποθεσία cyprus, famagusta
  • Experience 1 Year
  • Position Others
  • Industry for the position Telecommunications
  • Εταιρεία FIX2GO LTD
Περιγραφή θέσης εργασίας

Τεχνικός-κινητών- smartphone

Παραλίμνι – Λάρνακα

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Διάγνωση και αντιμετώπιση τεχνικών προβλημάτων, με σκοπό την επιτυχή αποκατάσταση τους.
  • Συντονισμό και συχνή επικοινωνία με τον Τεχνικό Υπεύθυνο.
  • Παροχή πληροφοριών στους πελάτες για την ροή αποκατάσταση της βλάβης.
  • Λεπτομερής επισκευή συσκευών και ποιοτικό έλεγχο ολοκλήρωσης.
  • Εξυπηρέτηση πελατών σε υψηλό επίπεδο με στόχο την απόδοση ευχάριστης εμπειρίας.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Καλή γνώση hardware και εμπειρία σε επισκευές εξοπλισμού.
  • Καλή γνώση software σε περιβάλλον iOS, Android και Windows.
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη και αντιμετώπιση προβλημάτων με εναλλακτικές προτάσεις.
  • Ομαδικό πνεύμα, ικανότητες ανάληψης πρωτοβουλιών και επίλυσης προβλημάτων.
  • Δυνατότητα συνεχούς προσαρμογής και διάθεση εκμάθησης νέων τεχνολογιών.

Επιθυμητά προσόντα:

  • Αναβάθμιση και εγκατάσταση λογισμικών.
  • Γνώσεις ηλεκτρονικής σε επίπεδο επισκευής πλακέτας.
  • Κατάρτιση και γνώση επισκευών κινητών συσκευών και/ή ηλεκτρονικών υπολογιστών.
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας

Η FIX2GO LTD προσφέρει:

  • Πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Σταθερό μισθό
  • Bonus παραγωγικότητας
  • Πλήρης απασχόληση
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση στις νέες τεχνολογίες.

email: [email protected]

268173

Αναζητάς τη νέα σου θέση εργασίας στην Κύπρο; Ανακάλυψε περισσότερες θέσεις εργασίας των κατηγοριών IT, IT - Μηχανικός συστημάτων, Technicians, Ηλεκτρολόγοι, Ηλεκτρολόγοι Μηχανικοί, και ξεκίνα σήμερα τη νέα σου καριέρα!