Τεχνικός Εγκατάστασης Αξεσουάρ & Προετοιμασίας Οχημάτων – Λεμεσός

Ανεβάστε το βιογραφικό σαςΤΩΡΑ!
Ενημερωθείτε για τις καλύτερες θέσεις εργασίας στην Κύπρο
Πλήρης Απασχόληση
  • Ημερομηνία Δημοσίευσης: 24 Σεπτεμβρίου, 2019
  • Τοποθεσία cyprus, limassol
  • Εταιρεία Dickran Ouzounian & Co., Ltd
Περιγραφή θέσης εργασίας

Τεχνικός Εγκατάστασης Αξεσουάρ & Προετοιμασίας Οχημάτων (PDI Accessories Installation Technician) στο Τμήμα Συνεργείου Λεμεσού

Καθήκοντα:

  • Ετοιμασία οχημάτων προς παράδοση σύμφωνα με τις προδιαγραφές της ΤΟΥΟΤΑ.
  • Εκτέλεση ποιοτικής εργασίας με συνέπεια συμπεριλαμβανομένης της δοκιμής αυτοκινήτων στο δρόμο και χρήση διαγνωστικών εργαλείων.
  • Εφαρμογή αξεσουάρ στα οχήματα σύμφωνα με τις προδιαγραφές της ΤΟΥΟΤΑ.

Προσόντα:

  •  Άριστη γνώση εγκατάστασης ηλεκτρονικών αξεσουάρ οχημάτων (αισθητήρες στάθμευσης, προβολείς ομίχλης, Bluetooth, κλπ)
  •  Άριστες γνώσεις ηλεκτρολόγου οχημάτων
  •  Γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή και σύγχρονων διαγνωστικών εργαλείων
  •  Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας
  •  Απαλλαγμένοι στρατιωτικών υποχρεώσεων
  •  Ισχύουσα άδεια οδήγησης

Τα υποψήφια άτομα πρέπει να διακατέχονται από ακεραιότητα χαρακτήρα, συνέπεια και επαγγελματισμό.

Εάν πιστεύετε ότι ταιριάζετε στη δική μας ομάδα, παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο e-mail: [email protected] με τίτλο PDI Accessories Installation Technician το αργότερο μέχρι την Παρασκευή 4 Οκτωβρίου 2019.

Θα ενημερωθούν μόνο οι υποψήφιοι που θα προσκληθούν για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

www.toyota.com.cy

Αναζητάς τη νέα σου θέση εργασίας στην Κύπρο; Ανακάλυψε περισσότερες θέσεις εργασίας των κατηγοριών Ηλεκτρολόγοι Μηχανικοί, και ξεκίνα σήμερα τη νέα σου καριέρα!