Στήριξη διαφημιστικής εκστρατείας – Start Up

Ανεβάστε το βιογραφικό σαςΤΩΡΑ!
Ενημερωθείτε για τις καλύτερες θέσεις εργασίας στην Κύπρο
Πλήρης Απασχόληση
  • Ημερομηνία Δημοσίευσης: 30 Μαρτίου, 2021
  • Τοποθεσία cyprus, nicosia
  • Experience Fresh
  • Gender Both
  • Industry for the position Marketing and Advertising
  • Εταιρεία Private Company
Περιγραφή θέσης εργασίας

Στην προσπάθειά μας να εκπροσωπήσουμε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο τους πελάτες μας, δημιουργούμε ένα νέο άνοιγμα προκειμένου να στελεχώσουμε το δυναμικό μας με νέους συνεργάτες, κατάλληλους να στηρίξουν τις διαφημιστικές εκστρατείες για λογαριασμό των πελατών μας.

Ο ιδανικός για εμάς υποψήφιος είναι:

συνεπής, οργανωτικός,

με επαγγελματική συμπεριφορά,

φιλόδοξος και προσηλωμένος στους στόχους της εταιρείας αλλά και τους δικούς του.

Η εταιρεία προσφέρει στους συνεργάτες της:

σημαντικές αμοιβές,

επιβραβεύει χρηματικά αλλά και ηθικά την καλή απόδοση,

προσφέρει άμεσο ξεκίνημα σε ένα σύγχρονο και αναπτυσσόμενο περιβάλλον, με άριστες συνθήκες συνεργασίας που επιτρέπουν την ενίσχυση της γνώσης,

προωθεί τους στόχους και τις φιλοδοξίες των συνεργατών της.

Όσοι επιθυμούν να ενταχθούν στην ομάδα μας, μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα ηλεκτρονικά στην διεύθυνση [email protected] (θέμα:campagna).

301271

Αναζητάς τη νέα σου θέση εργασίας στην Κύπρο; Ανακάλυψε περισσότερες θέσεις εργασίας των κατηγοριών Διαφήμιση, Μάρκετινγκ / PR / Social Media, και ξεκίνα σήμερα τη νέα σου καριέρα!