Πωλήσεις και Εξυπηρέτηση Πελατών – Άμεση διαθεσιμότητα – Ιδιωτική Εταιρεία Πωλήσεων

Ανεβάστε το βιογραφικό σαςΤΩΡΑ!
Ενημερωθείτε για τις καλύτερες θέσεις εργασίας στην Κύπρο
Μόνιμη
  • Ημερομηνία Δημοσίευσης: 28 Απριλίου, 2021
  • Υποβολή αιτήσεων μέχρι: 17 Μαΐου, 2021
  • Τοποθεσία cyprus, nicosia
  • Experience Fresh
  • Gender Both
  • Industry for the position Sales
  • Εταιρεία Ιδιωτική Εταιρεία Πωλήσεων
Περιγραφή θέσης εργασίας

Αναπτυσσόμενη εταιρεία με δράση στη Λευκωσία και στον χώρο των πωλήσεων ψάχνει για ενίσχυση του δυναμικού της, άμεσα διαθέσιμα άτομα για να αναλάβουν το τμήμα των πωλήσεων και ταυτόχρονα την εξυπηρέτηση των πελατών της.

Συγκεκριμένα ψάχνει: δυναμικά άτομα, με επαγγελματισμό, ευχάριστη προσωπικότητα και επιθυμία για δημιουργία καριέρας.

Προσφέρονται: Ψηλές αμοιβές, μπόνους, αναγνώριση, φιλικό περιβάλλον συνεργασίας.

Email αποστολής βιογραφικών: [email protected] – Kωδικός θέσης: SCS2

Βιογραφικά θα γίνονται δεκτά μέχρι και τη Δευτέρα 17 Μαϊου 2021.

305811

Αναζητάς τη νέα σου θέση εργασίας στην Κύπρο; Ανακάλυψε περισσότερες θέσεις εργασίας των κατηγοριών Εξυπηρέτηση Πελατών, Πωλήσεις, και ξεκίνα σήμερα τη νέα σου καριέρα!