Λειτουργός Πωλήσεων – Λάρνακα – Pantelis Katelaris & Co Ltd

Ανεβάστε το βιογραφικό σαςΤΩΡΑ!
Ενημερωθείτε για τις καλύτερες θέσεις εργασίας στην Κύπρο
Μόνιμη
  • Ημερομηνία Δημοσίευσης: 5 Απριλίου, 2021
  • Υποβολή αιτήσεων μέχρι: 5 Μαΐου, 2021
  • Τοποθεσία cyprus, larnaca
  • Position Officer
  • Industry for the position Retail stores
  • Εταιρεία Pantelis Katelaris & Co Ltd
Περιγραφή θέσης εργασίας

Η Εταιρεία ΠΕΡΓΑΜΟΣ δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη Λειτουργού Πωλήσεων για το κατάστημά της στην Λάρνακα.

Απαιτούμενα προσόντα

•Απόφοιτη/ος δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης

•Άριστη γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και MS Office

•Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας, γραπτή και προφορική

•Ικανότητες αποτελεσματικής διαπροσωπικής επικοινωνίας

•Οργανωτικές ικανότητες με ευχάριστη προσωπικότητα και δημιουργικότητα

•Δεξιοτεχνία, γούστο και πάθος για την διακόσμηση

•Ακεραιότητα χαρακτήρα

•Υπευθυνότητα, ακρίβεια, προσοχή στην λεπτομέρεια, πρωτοβουλία, ανάληψη ευθυνών και εργατικότητα.

•Προϋπηρεσία στον χώρο των πωλήσεων

Καθήκοντα

•Ανάπτυξη των πωλήσεων

•Άριστη εξυπηρέτηση των πελατών

•Άμεση επαφή με πελάτες και ανάπτυξη διαπροσωπικών σχέσεων

•Οργάνωση και συντονισμός ενεργειών marketing/merchandising

•Καθημερινή επίβλεψη του αποθέματος και τοποθέτηση επαναληπτικών παραγγελιών για αναπλήρωση του στοκ

Η εταιρεία προσφέρει

•Προοπτικές προσωπικής ανάπτυξης και επαγγελματικής εξέλιξης

•Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον

•Ωράριο 38 ώρες την εβδομάδα (2 Τετάρτες τον μήνα 09:00 – 14:00 και 2 Τετάρτες τον μήνα all day Off)

•Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας.

Για αιτήσεις παρακαλώ αποστείλετε το βιογραφικό σας στο Email : [email protected] ή στο FAX: 22350757.

Παρακαλώ πολύ όπως αναφέρετε την θέση για την οποία υποβάλλετε την αίτηση σας, “Λειτουργός Πωλήσεων – Λάρνακα ”.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

302299

Αναζητάς τη νέα σου θέση εργασίας στην Κύπρο; Ανακάλυψε περισσότερες θέσεις εργασίας των κατηγοριών Λιανικές πωλήσεις, Πωλήσεις, Πωλητές - Καταστήματα, και ξεκίνα σήμερα τη νέα σου καριέρα!