Λειτουργός Αγορών – Pantelis Katelaris & Co Ltd

Ανεβάστε το βιογραφικό σαςΤΩΡΑ!
Ενημερωθείτε για τις καλύτερες θέσεις εργασίας στην Κύπρο
Μόνιμη
  • Ημερομηνία Δημοσίευσης: 5 Απριλίου, 2021
  • Υποβολή αιτήσεων μέχρι: 5 Μαΐου, 2021
  • Τοποθεσία cyprus, nicosia
  • Position Officer
  • Industry for the position Logistics and Supply Chain
  • Εταιρεία Pantelis Katelaris & Co Ltd
Περιγραφή θέσης εργασίας

Η εταιρεία Πέργαμος δέχεται αιτήσεις για την πλήρωση της θέσης Λειτουργός Τμήματος Αγορών για μόνιμη εργασία στα Κεντρικά γραφεία της εταιρίας στην Μακεδονίτισσα.

Καθήκοντα εργασίας:

•Ετοιμασία και έλεγχος παραγγελιών

•Επικοινωνία με προμηθευτές εξωτερικού για διαχείριση παραγγελιών

•Χειρισμός εισαγωγών της εταιρείας

•Ετοιμασία και ανάλυση report για την λήψη στρατηγικών αποφάσεων αναφορικά με τα εμπορεύματα

•Χειρισμός προγράμματος ERP για την κωδικοποίηση των προϊόντων

•Ολοκλήρωση διαδικασίας κοστολόγησης

•Ανάλυση τάσεων αγοράς

•Ανάπτυξη, εφαρμογή και διαχείριση των στρατηγικών στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης που διατηρεί η εταιρεία (Facebook, Instagram, Blog) σε συνεργασία με την εταιρεία marketing που συνεργαζόμαστε

•Ετοιμασία περιεχομένου για δημοσίευση στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, με σκοπό την δημιουργία, διατήρηση και επέκταση του engagement των ακολούθων

•Καταχώρηση προϊόντων και ενημέρωση του περιεχομένου του e-shop για τα brands που θα χειρίζεται

Απαραίτητα Προσόντα

•Πτυχίο στον κλάδο Διοίκησης Επιχειρήσεων, Marketing , Logistics ή άλλο συναφή κλάδο

•Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας, γραπτή και προφορική

•Άριστη γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και MS Office

•Εμπειρία σε λογισμικά προγράμματα (ERP) εμπορικής εταιρείας

•Υπευθυνότητα, ακρίβεια, προσοχή στη λεπτομέρεια και οργάνωση

•Εργατικότητα, πρωτοβουλία, ανάληψη ευθυνών, ομαδικότητα

•Αντίληψη σε θέματα διακόσμησης και στις τάσεις της μόδας των προϊόντων της εταιρείας θα θεωρηθεί σημαντικό προσόν

Απολαβές

•Πενθήμερη εργασία (Δευτέρα – Πέμπτη 08:00-17:00 και Παρασκευή 08:00-14:00)

•Ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας

•Ευκαιρίες για ανέλιξη

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως στείλουν βιογραφικό σημείωμα στο [email protected] με θέμα ¨Λειτουργός Τμήματος Αγορών¨.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού

302295

Αναζητάς τη νέα σου θέση εργασίας στην Κύπρο; Ανακάλυψε περισσότερες θέσεις εργασίας των κατηγοριών Διοίκηση Επιχειρήσεων, Λειτουργίας και Εφοδιασμού, και ξεκίνα σήμερα τη νέα σου καριέρα!