Κλινικός Ψυχολόγος

Ανεβάστε το βιογραφικό σαςΤΩΡΑ!
Ενημερωθείτε για τις καλύτερες θέσεις εργασίας στην Κύπρο
Πλήρης Απασχόληση
  • Ημερομηνία Δημοσίευσης: 24 Σεπτεμβρίου, 2019
  • Τοποθεσία cyprus, nicosia
  • Experience 2 Years
  • Position Others
  • Qualification Master’s Degree
  • Εταιρεία Ογκολογικό Κέντρο Τράπεζας Κύπρου
Περιγραφή θέσης εργασίας

Το Ογκολογικό Κέντρο Τράπεζας Κύπρου δέχεται αιτήσεις για την πλήρωση θέσης Κλινικού Ψυχολόγου.

Το Σχέδιο Υπηρεσίας και τα κριτήρια επιλογής βρίσκονται αναρτημένα στην ιστοσελίδα του Κέντρου http://www.bococ.org.cy/el/eykairies-ergodoteses.

Οι αιτήσεις μπορούν να υποβληθούν ηλεκτρονικά μέσω της ιστοσελίδας του Κέντρου καθώς και στην πιο κάτω διεύθυνση:

Γενικό Διευθυντή

Ογκολογικό Κέντρο Τράπεζας Κύπρου

Λεωφόρος Ακροπόλεως 32

2006 Στρόβολος, Λευκωσία

Φαξ: 22511870

Τελευταία ημέρα υποβολής αιτήσεων είναι η Τετάρτη 9 Οκτωβρίου 2019.

Αναζητάς τη νέα σου θέση εργασίας στην Κύπρο; Ανακάλυψε περισσότερες θέσεις εργασίας των κατηγοριών Ψυχολόγοι, και ξεκίνα σήμερα τη νέα σου καριέρα!