Καθηγητής/τρια Ελληνικής Φιλολογίας – Ιδιωτικό Φροντιστήριο “Μαρία Παλληκαρώνα”

Ανεβάστε το βιογραφικό σαςΤΩΡΑ!
Ενημερωθείτε για τις καλύτερες θέσεις εργασίας στην Κύπρο
Πλήρης Απασχόληση
  • Ημερομηνία Δημοσίευσης: 16 Φεβρουαρίου, 2021
  • Υποβολή αιτήσεων μέχρι: 16 Μαρτίου, 2021
  • Τοποθεσία cyprus, limassol
  • Experience 3 Years
  • Position Others
  • Qualification Bachelor Degree
  • Offered Salary 0 - €15,000
  • Gender Both
  • Industry for the position Education
  • Contact Person ΜΑΡΙΑ ΠΑΛΛΗΚΑΡΩΝΑ
  • Εταιρεία ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ "ΜΑΡΙΑ ΠΑΛΛΗΚΑΡΩΝΑ"
Περιγραφή θέσης εργασίας

Ζητείται καθηγητής/τρια ελληνικής φιλολογίας, με κάποια χρόνια εμπειρίας, δυνατότητα να διδάξει διάφορα αντικείμενα σε διάφορα επίπεδα, με ζέση για εργασία, καλή διάθεση και πνεύμα συνεργασίας.  Το βιογραφικό να αποστέλνεται στο πιο κάτω e mail: [email protected]

293587

Αναζητάς τη νέα σου θέση εργασίας στην Κύπρο; Ανακάλυψε περισσότερες θέσεις εργασίας των κατηγοριών Καθηγητές/ Aκαδημαϊκοί, και ξεκίνα σήμερα τη νέα σου καριέρα!