Καθαρίστρια

Ανεβάστε το βιογραφικό σαςΤΩΡΑ!
Ενημερωθείτε για τις καλύτερες θέσεις εργασίας στην Κύπρο
Πλήρης Απασχόληση
  • Ημερομηνία Δημοσίευσης: 5 Μαρτίου, 2020
  • Τοποθεσία cyprus, nicosia
  • Experience 2 Years
  • Qualification Bachelor Degree
  • Εταιρεία HR Cyprus
Περιγραφή θέσης εργασίας

Μεγάλος Όμιλος Εταιρειών ζητά να προσλάβει άμεσα Καθαρίστρια για τις ανάγκες του στη Λευκωσία.

Τα καθήκοντα περιλαμβάνουν την καθημερινή φροντίδα των χώρων του Ομίλου και ό,τι άλλο ζητηθεί σχετικό με τη φύση της εργασίας.

To ωράριο περιλαμβάνει 3 απογευματινές και 2 πρωινές βάρδιες, καθώς επίσης και 1 Σάββατο το μήνα.

Οι υποψήφιες πρέπει να γνωρίζουν πολύ καλά την ελληνική γλώσσα, να έχουν τουλάχιστον 2 χρόνια εμπειρία και να διαθέτουν ευχάριστη προσωπικότητα, συνέπεια και ακεραιότητα χαρακτήρα.

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 96300263

Αναζητάς τη νέα σου θέση εργασίας στην Κύπρο; Ανακάλυψε περισσότερες θέσεις εργασίας των κατηγοριών Καθαριστές / Καμαριέρες, και ξεκίνα σήμερα τη νέα σου καριέρα!