ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΤΕΧΝΙΤΕΣ – ELECTROMATIC CONSTRUCTIONS LTD

Ανεβάστε το βιογραφικό σαςΤΩΡΑ!
Ενημερωθείτε για τις καλύτερες θέσεις εργασίας στην Κύπρο
Μόνιμη
  • Ημερομηνία Δημοσίευσης: 20 Μαΐου, 2021
  • Υποβολή αιτήσεων μέχρι: 20 Ιουνίου, 2021
  • Τοποθεσία cyprus, nicosia
  • Experience 3 Years
  • Position Others
  • Industry for the position Electrical/Electronic Manufacturing
  • Contact Person MR GREGORIS MARKITANIS
  • Εταιρεία ELECTROMATIC CONSTRUCTIONS LTD
Περιγραφή θέσης εργασίας

Η Εταιρεία Electromatic Constructions Ltd ζητά να προσλάβει Ηλεκτρολόγους Τεχνίτες για συναρμολόγηγη Ηλεκτρικών Πινάκων Διανομής και Ελέγχου.

Η Εταιρεία Electromatic Constructions Ltd με έδρα την Λευκωσία, ζητά να προσλάβει για μόνιμη εργοδότηση έμπειρους Ηλεκτρολόγους Τεχνίτες με ειδίκευση στη συναρμολόγηγη Ηλεκτρικών Πινάκων Διανομής και Ελέγχου.

Βασικά καθήκοντα για τη θέση:

•Συναρμολόγηγη Ηλεκτρικών Πινάκων Διανομής και Ελέγχου βάση σχεδίου.

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών με όλα τα ωφελήματα.

Αιτήσεις με βιογραφικό να αποστέλλονται στο email [email protected]

309053

Αναζητάς τη νέα σου θέση εργασίας στην Κύπρο; Ανακάλυψε περισσότερες θέσεις εργασίας των κατηγοριών Ηλεκτρολόγοι, και ξεκίνα σήμερα τη νέα σου καριέρα!