Ιατρικός Επισκέπτης

Ανεβάστε το βιογραφικό σαςΤΩΡΑ!
Ενημερωθείτε για τις καλύτερες θέσεις εργασίας στην Κύπρο
Μόνιμη
  • Ημερομηνία Δημοσίευσης: 30 Σεπτεμβρίου, 2019
  • Τοποθεσία cyprus, limassol
  • Experience 2 Years
  • Position Executive
  • Qualification Diploma
  • Offered Salary €15,000 - €20,000
  • Gender Both
  • Εταιρεία Procopiou Medishop
Περιγραφή θέσης εργασίας

Η εταιρεία Procopiou Medishop Ltd ζητά για άμεση πρόσληψη Ιατρικό Επισκέπτη με έδρα την Λεμεσό.

Περιγραφή αρμοδιοτήτων:

  • Διαχείριση υπάρχοντος πελατολογίου
  • Ανάπτυξη νέου πελατολογίου στην περιοχή ευθύνης του

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 έτη στις πωλήσεις.
  • Πρόσφατη προϋπηρεσία στον ιατρικό χώρο θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα.
  • Καλή γνώση Αγγλικών και χειρισμού Η/Υ

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό σύστημα αποδοχών
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Ευχάριστο και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστέλλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο email: [email protected]

Αναζητάς τη νέα σου θέση εργασίας στην Κύπρο; Ανακάλυψε περισσότερες θέσεις εργασίας των κατηγοριών Ιατρικός Επισκέπτης, και ξεκίνα σήμερα τη νέα σου καριέρα!