ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ/ΤΡΙΑ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ (MOTOR MNGR) – EUROSURE INSURANCE COMPANY LTD

Ανεβάστε το βιογραφικό σαςΤΩΡΑ!
Ενημερωθείτε για τις καλύτερες θέσεις εργασίας στην Κύπρο
Μόνιμη
  • Ημερομηνία Δημοσίευσης: 26 Μαρτίου, 2021
  • Υποβολή αιτήσεων μέχρι: 26 Απριλίου, 2021
  • Τοποθεσία cyprus, nicosia
  • Experience 5 Years
  • Position Manager
  • Gender Both
  • Industry for the position Insurance
  • Contact Person valentina dionysiou
  • Εταιρεία EUROSURE INSURANCE COMPANY LTD
Περιγραφή θέσης εργασίας

Γενικά Καθήκοντα

  • Διαχείρηση των λειτουργιών και της παραγωγικότητας του Τμήματος Ασφάλισης Μηχανοκίνητων Οχημάτων.
  • Αξιολόγηση της αποτελεσματικότητας και της αποδοτικότητας του Τμήματος.
  • Αξιολόγηση Χαρτοφυλακίου και καταχωρήγηση εισηγήσεων για βελτίωση της παραγωγής και της κερδοφορίας.
  • Αξιολόγηση, δημιουργία ή τροποποίηση διαδικασιών ή εγγράφων που σχετίζονται με την καλύτερη λειτουργία του Τμήματος.
  • Αξιολόγηση των προϊόντων και των όρων των ασφαλιστηρίων και καταχωρήγηση εισηγήσεων για βελτίωση αυτών.
300717

Αναζητάς τη νέα σου θέση εργασίας στην Κύπρο; Ανακάλυψε περισσότερες θέσεις εργασίας των κατηγοριών Ασφαλιστές, Διοίκηση Επιχειρήσεων, και ξεκίνα σήμερα τη νέα σου καριέρα!