Διανομέα με επαγγελματική άδεια φορτηγού

Ανεβάστε το βιογραφικό σαςΤΩΡΑ!
Ενημερωθείτε για τις καλύτερες θέσεις εργασίας στην Κύπρο
Πλήρης Απασχόληση
  • Ημερομηνία Δημοσίευσης: Απρίλιος 24, 2019
  • Υποβολή αιτήσεων μέχρι: Μάιος 24, 2019
  • Τοποθεσία cyprus, nicosia
  • Industry for the position Transportation
  • Εταιρεία Vassos Eliades Ltd
Περιγραφή θέσης εργασίας

Η Εταιρεία Βάσσος Ηλιάδης Λτδ ζητά να εργοδοτήσει Διανομέα με επαγγελματική άδεια φορτηγού άνω των 7,5 τόνων για πλήρη απασχόληση στη Λευκωσία.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Κάτοχος επαγγελματικής άδειας φορτηγού άνω των 7 1/2 τόνων
  • Γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

Καθήκοντα:

  • Διανομή Προϊόντων
  • Βοήθεια στην αποθήκη

Απολαβές και Ωφελήματα:

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο αποδοχών και ωφελημάτων (ιατροφαρμακευτική περίθαλψη, 13ος μισθός, ταμείο προνοίας).

Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected] αναγράφοντας ‘Διανομέας’ στο θέμα.