Αποθηκάριο / Μεταφορέα – A&K Sofroniou Bros Ltd

Ανεβάστε το βιογραφικό σαςΤΩΡΑ!
Ενημερωθείτε για τις καλύτερες θέσεις εργασίας στην Κύπρο
Πλήρης Απασχόληση
  • Ημερομηνία Δημοσίευσης: 17 Μαΐου, 2021
  • Υποβολή αιτήσεων μέχρι: 17 Ιουνίου, 2021
  • Τοποθεσία cyprus, nicosia
  • Experience Fresh
  • Position Others
  • Offered Salary 0 - €15,000
  • Gender Male
  • Industry for the position Automotive
  • Contact Person Marios Sofokleous
  • Εταιρεία A&K Sofroniou Bros Ltd
Περιγραφή θέσης εργασίας

Η εταιρεία Α&K Sofroniou Ltd ψάχνει για Αποθηκάριο / Μεταφορέα σωλήνων και εξαρτημάτων υψηλής πιέσεως

Στα καθήκοντα συμπεριλαμβάνονται:

ŸΚαταμέτρηση αποθέματος

ŸΠαραλαβή και τακτοποίηση εμπορευμάτων

ŸΕπικοινωνία με πελάτες για παραγγελίες και ετοιμασία παραγγελίας

ŸΠαράδοση παραγγελίας

Χαρακτηριστικά

ŸΟργανωτικές ικανότητες

ŸΥπεύθυνο άτομο

ŸΆδεια οδήγησης με ταχύτητες

ŸΧειροδύναμο ατομο

Παρέχεται μισθός αναλόγως προσόντων.

Ωράριο 8:00 με 17:00 με μία ώρα διάλειμμα (1:00 – 2:00)

Δευτέρα μέχρι Παρασκευή.

Παρακαλώ επικοινωνήστε στο email: [email protected] & και στο τηλέφωνο 99-479796

308191

Αναζητάς τη νέα σου θέση εργασίας στην Κύπρο; Ανακάλυψε περισσότερες θέσεις εργασίας των κατηγοριών Αποθηκάριοι, και ξεκίνα σήμερα τη νέα σου καριέρα!