ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΦΟΡΤΗΓΟΥ – PREMIER SHUKUROGLOU CYPRUS LTD

Ανεβάστε το βιογραφικό σαςΤΩΡΑ!
Ενημερωθείτε για τις καλύτερες θέσεις εργασίας στην Κύπρο
Πλήρης Απασχόληση
  • Ημερομηνία Δημοσίευσης: 29 Απριλίου, 2021
  • Υποβολή αιτήσεων μέχρι: 29 Ιουνίου, 2021
  • Τοποθεσία cyprus, nicosia
  • Experience 3 Years
  • Position Others
  • Qualification Diploma
  • Gender Male
  • Industry for the position Environmental Services
  • Contact Person Mr. Giorgos Psaras
  • Εταιρεία PREMIER SHUKUROGLOU CYPRUS LTD
Περιγραφή θέσης εργασίας

Η Premier Shukuroglou Cyprus, πρωτοπόρα εταιρεία στα Φυτοπροστατευτικά προϊόντα, λιπάσματα, σπόρους και άλλα γεωργικά χρειώδη, ζητεί διανομέα με επαγγελματική άδεια φορτηγού για άμεση πρόσληψη με έδρα τα Λατσιά.

Πείρα στα φορτηγά 2 χρόνια τουλάχιστο. Αδεια χειρισμού περονοφόρου και άδεια ADR θα θεωρηθούν επιπρόσθετα προσόντα.

Πακέτο απολαβών αναλόγως πείρας και προσόντων.

Αποστολή βιογραφικού στο [email protected], τηλ. 22815358, 96444102

305915

Αναζητάς τη νέα σου θέση εργασίας στην Κύπρο; Ανακάλυψε περισσότερες θέσεις εργασίας των κατηγοριών Διανομείς, και ξεκίνα σήμερα τη νέα σου καριέρα!